Hakkımızda

1995 yılında üretim faaliyetine başlayan Erikçiler mobilya ,2008 yılından sonra müşteri odaklı daha kaliteli hizmet verebilmek adına, consept mağazacılık alanında Erikçiler ve Lorenzo olarak faaliyetlerini sürdürürken, üretim faaliyetini Erika mobilya üzerinden devam ettirmektedir.

Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklığı ön planda tutarak,tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan Lorenzo Home,yıllara dayanan Erika mobilyanın deneyiminden güç alarak,büyüyor.Yepyeni stilleri ve birbirinden renkli yaşam alanlarını sizlere sunuyor.

Adana'da, 7.500 m2 kapalı alana sahip üretim tesisimizde, deneyimli personel ve son teknoloji ürünü makinelerle, koltuk, kanepe, oturma grupları, köşe takımları, yatak odası ve yemek odası takımları gibi geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız dünya standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır.

Erika Mobilya, estetik ve ergonomiyi kalite ile buluşturarak ,ürünlerini yurt çapında müşterilerine sunarken, yurt dışında da yoğun olarak: Irak, Libya, Romanya, Fransa,Moritanya, Hollanda, Cezayir,Afrika, Norveç,Sudan,Filistin,Mısır,Fas,Katar,Suudi Arabistan gibi pek çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.